Kolejny weekend i kolejna praca jako konferansjer. Ten sezon obfituje w ilość imprez jakie prowadzę i zaczyna sprawiać mi to coraz większą frajdę. Nie jest to zasługa moja własna sama w sobie, a całego otoczenia - zwłaszcza ekipy z EventKolektyw.pl z Kasią i Marcinem na czele. 

Tym razem przepiękne miejsce Dworek Bukowy Park na terenie szczecińskich Podjuch. Pogoda wyśmienita niespełna 27 stopni w cieniu zatem optymalnie, a nie przesadnie jak tydzień prędzej. 

Okręgowa Izba Radców Radnych.

Czym jest i czym się zajmuje owa Izba Radców Prawnych ? Mianowicie jak wyjaśnia google IRR reprezentuje interesy zawodowe członków okręgowej izby radców prawnych, zajmuje się doskonaleniem zawodowym radców prawnych oraz prowadzi nadzór nad należytym wykonywaniem zawodu przez radców prawnych i aplikantów radcowskich.

No, ale jak to w życiu bywa każda grupa zawodowa także radcy prawni potrzebują odpoczynku, integracji i zabawy i ... w tym właśnie momencie pojawiamy się my :)

Grunt to ... dobre towarzystwo.

My ludzie od zabawy nie zrobilibyśmy nic bez ... ludzi. Bez nich nawet najlepsza muzyka nie pomoże, ale już na pewno pomoże zgrana ekipa. A taką jesteśmy my :) tak chwalimy się, bo patrząc po tych ostatnich tygodniach na próżno szukać niezadowolonych klientów z naszej pracy, ale tak jak wspomniałem my nic bez fajnych ludzi nie bylibyśmy wstanie sami zrobić. Tak samo było w sobotę. Ludzie chętni do wspólnej zabawy to gwarancja dobrej imprezy.

Atrakcji było mnóstwo. Radcy rozegrali pasjonujący turniej turniej ping-ponga, a my poprowadziliśmy turniej siatkarski i nasze "preeliminacje", które zawsze cieszą się powodzeniem. Zabawa dzieci i dorosłych to mega sprawa, a element integracyjny w tych czasach ma przeogromne znaczenie. Ogromne bańki, malowanie twarzy, warkoczyki, dobre jedzonko i przede wszystkim E K I P A i to nie ta od lodów z "jołtuba" :).

Przez te imprezy zastanawiam się od kilku dni, dlaczego na moim rodzimym podwórku imprezy wychodzą średnio. Specyfika Dolic jest niestety z tego znana, że tutaj ciężko o frekwencję i zaangażowanie. Nie wiem w czym i gdzie leży problem, bo nieważne, czy program jest mniej lub bardziej atrakcyjny to ludzi jest zawsze jak na lekarstwo. A szkoda...

Impreza udana :) wielkie dzięki dla wszystkich i pracujących i bawiących się. Ja mam te szczęście, że mogę pracować głosem i okiem i ... swoją energią. I dziękuję Panu Bogu, że dał mi jakiś tam mniejszy lub większy dar w tym moim zajęciu. Adieu i do zobaczenia.

 

Wpis na Instagramie: https://www.instagram.com/p/CfhHVkjr_K4/?utm_source=ig_web_copy_link

Pełna galeria: GALERIA_EVENTY: PIKNIK OIRP SZCZECIN_2022

 

Event: PIKNIK OIRP W SZCZECINIE

02 lipca 2022

Klauzula RODO

WROĆ DO BLOGA

Zapraszam do obserwowania i subskrypcji