Zapraszam do obserwowania i subskrypcji

WROĆ DO BLOGA

Klauzula RODO

25 września 2023

EVENT: PIKNIK RODZINNY DLA UM W PYRZYCACH

Kolejny dzień i kolejne zlecenie. Tym razem blisko, bo w Pyrzycach gdzie miał się odbyć Piknik Rodzinny dla rodzin pracowników Urzędu Miejskiego w Pyrzycach. Stosunkowo mała impreza, wręcz kameralna, bo na sto osób co jak na nasze eventowe możliwości można stwierdzić - skromnie. Za to ma to swoje plusy, bo było klimatycznie i w pięknym miejscu o charakterze zielonego  zakamarka na terenie tutejszego OSIRu.

Profilaktyka.

Zlecenia Event Kolektywu to często też realizacja innych działań zleceniodawcy. Czasami to dana tematyka, czy to piracka, piłkarska, czy indiańska, ale często i coś więcej co musimy wplatać do naszego programu. Tak było i tym razem. W związku z tym, że był to piknik w ramach realizacji projektu z funduszy europejskich to i musiał mieć kilka wymaganych elementów takich jak poradnictwo medyczne. Dokładniej rzecz ujmując - podczas tej imprezy swoich porad udzielały kolejno pielęgniarka, fizjoterapeutka i psycholog. Do tego przeprowadzono pokaz pierwszej pomocy, czym zajęli się zawsze gotowi i na straży ochotnicy z OSP Pyrzyce. Zresztą jak się okazało ich pomoc ratownicza przydała się tego dnia - na szczęście poza drobnym urazem siatkarskim do grubszych incydentów nie dochodziło, ale to pokazuje jak potrzebną rolę sprawują nasi strażacy :). Impreza była bardzo udana przynajmniej z naszej perspektywy. Nad wszystkim zresztą czuwała zadowolona Pani Burmistrz Marzena Podzińska.

Sezon letni prawie ukończony.

Ten event to jeden z ostatnich w tym sezonie. Poza świetnym kateringiem, fajnymi animacjami, możliwością skorzystania z fotobudki, zobaczeniem magii i trików, wymęczeniem zamków dmuchanych, zrobieniem mydełka, warkoczyków i tatuażów, skosztowaniem słodziuchnej waty i popcornu to przy tym wszystkim to możliwość obcowania ze świetną ekipą.

To był kolejny sezon owocnej współpracy z Event Kolektywem co mnie ogromnie cieszy. Każda nasza wspólna impreza to znak równości jeżeli chodzi o super zabawę i świetnie zrobioną pracę. Więc co tutaj dodawać - polecamy się na przyszłość ! Do zobaczenia.

Galeria: GALERIA_EVENTY: PIKNIK RODZINNY UM PYRZYCE_2023