Zapraszam do obserwowania i subskrypcji

WROĆ DO BLOGA

Klauzula RODO

11 kwietnia 2024

FOTO SCK: WIŚNIOWY ZAKĄTEK

Nasze pierwsze wiosenne wyjście i pierwsze od kiedy wróciłem z mojej długiej podróży musiało mieć charakter spaceru, bo tak co roku rozpoczynamy ten najpięknieszy okres w roku. Ulice i parki Stargardu zazieleniły się i wypiękniały wyjątkowo szybko, bo i szybko przyszła do nas wiosna. Kolorowe drzewka, kwitnące wiśnie i krzewy. Ba nawet piwonie już praktycznie gotowe do otwarcia swoich drobniutkich pączków. To znak, że majówka tuż tuż.

ArtFestiwal Stargard.

Już niebawem, bo 18-19 maja odbędzie się kolejna edycja ArtFestiwalu gdzie jako Pracownia Fotograficzna SCK Stargard oczywiście też bierzemy udział. W związku z tym staraliśmy się wynaleźć ciekawe miejsce na przedstawienie naszej wystawy, której motywem przewodnim tym razem będzie... światło ! Miejsce teoretycznie znaleźliśmy, ale w praktyce okazało się, że nasza miejscówka to teren zielony i... tam się rozłożyć nie możemy. Bez komentarza...

Wiśniowy szał.

Wiśnia to chyba jedno z najpiękniej kwitnących drzewek. Zwłaszcza ta zlokalizowana w Stargardzie na skraju Parku Chrobrego, której ciężkie gałązki i ramiona opadają do samej ziemi pod ciężarem różowych kwiatów. Cudowne miejsce do zdjęć co i ja i grupa wykorzystaliśmy ! Oto efekty trochę moich zdjęć głównie z backstage.

Tęsknota.

Moja trzymiesięczna podróż prędko minęła. Zdążyłem w tym czasie stęsknić się za tymi ludkami ! Jest nas trochę, każdy inny, każdy fajny i ciekawy na swój sposób od strony fotograficznej i jako człowiek. I to jest chyba siłą naszej grupy.

Tylko Piotrkowi coś te kwiatki chyba słabo pachniały... :D

Cała galeria: WIŚNIOWY ZAKĄTEK