Zapraszam do obserwowania i subskrypcji

WROĆ DO BLOGA

Klauzula RODO

01 stycznia 2022

Nowy rok - nowe otwarcie.

Nowy Rok i nowe nadzieje. Nadzieje na zmiany swoje, własne. Póki co pierwsze postanowienie: codzienny spacer. Nawet krótki 15 minut, ale spacer. Jak powiedział tak zrobił :)

KROGULEC - nowy mieszkaniec mojej okolicy.

Wystarczyło zrobić kilka kroków od bramki mojego ogrodu, a tu taki gość na wierzbach. Nie udało mi się go podejść, ale złapałem go siedzącego na gałązkach. KROGULEC - nowy jegomość w mojej ptasiej kolekcji. Nie mogłem go zidentyfikować pomógł mi Patryk nasz lokalny znawca leśnej zwierzyny :D ( dzięki <3 ).

Zdjęcie nie jest fenomenalne, ale nie jest łatwo zrobić zdjęcie tak płochliwej zwierzyny siedzącej na gałązce pośród setek innych gałązek. Przyczaję się na niego w kolejnych dniach.

Nowy Rok, ale na dzielnicy bez zmian.

Zdjęcie bez dodatkowego komentarza - wiadomo o co chodzi... Tu się już chyba nic nie zmieni.

Postanowienie to nie mieć postanowień !

Tak właśnie. Moje główne założenie to nie robić postanowień, bo zazwyczaj nic z nich nie wynika. Ani moja dieta, ani powrót na studia, czy na prawo jazdy ... CARPE DIEM !

A co z tego wyjdzie zobaczymy.

Wracając do spaceru. Mam te szczęście, że mieszkam w zasadzie na skraju wioski gdzie wystarczy zrobić kilka kroków i można obcować z przyrodą. Sarny, ptactwo w tym ostatnio bardzo dużo bażantów, a nawet i lisy, czy dziki. Plus jeszcze taki, że czy to zimą, czy latem to mam tutaj zawsze piękną panoramę do podziwiania i fotografowania.

 

 

Tyle z moich noworocznych wypocin. Obiecuję pojawiać sie tutaj częściej :) wszystkim życzę pięknego Nowego Roku 2022 !

Poniżej wrzucam jeszcze filmik: