Zapraszam do obserwowania i subskrypcji

WROĆ DO BLOGA

Klauzula RODO

07 listopada 2022

SPORT: BIALI SĄDÓW - MECHANIK BOBOLICE | IV LIGA | 2022/2023

Dawno nie było mnie na meczu w Sądowie. Niestety terminarz jest nieugięty zarówno mój jak i Białych zatem nie było ostatnio zbyt wielu okazji, aby na żywo śledzić poczynania drużyny z Sądowa. 

Hokejowy wynik.

Mój skuter nadal stoi nie zrobiony więc jedyne wyjście to było dojechać rowerem. Wybrałem mało szczęśliwe rozwiązanie tzw. na szage - przez pola. Listopad w tym roku mamy wybitnie słoneczny i ładny przynajmniej jego początkowe dni, ale i tak to było mało rozsądne rozwiązanie. Wysokie krzaki, zarośnięta droga i mnóstwo kleszczy. Efekt końcowy: dojechałem, ale nieco w opłakanym i mokrym stanie. Tak, czy inaczej dojechałem na końcówkę drugiej połowy. W międzyczasie byłem jak zawsze na lini z Radkiem, który relacjonował mi mecz, a ja wrzucałem wyniki na żywo na naszego fanpage. Wynik końcowy... 6-1 dla Białych. Jak na hokeju !

BIALI SĄDÓW 6 - 1 MECHANIK BOBOLICE

1-0 Michał Świercz 12 minuta

2-0 Michał Świercz 16 minuta

3-0 Michał Świercz 41 minuta

4-0 Aron Michalak 60 minuta

5-0 Michał Świercz 66 minuta

5-1 Karol Saganowski 81 minuta

6-1 Aron Michalak 85 minuta 

Sędziowie: Berdzik Bartłomiej (sędzia główny), Orzechowski Jakub (sędzia asystent 1), Kramer Bartosz (sędzia asystent 2)

Saganowski jak... Saganowski.

Trzeba odnotować, że znakomitą bramkę strzelił bezpośrednio z rzutu wolnego Karol Saganowski z Mechanika. Naprawdę gol jakiego nie powstydziłby się sam Robert Lewandowski, czy troszkę starszy od autora gola Marek Saganowski emerytowany już gwiazdor Legii Warszawa. Ogólnie muszę stwierdzić, że na meczach niższych lig często można zobaczyć lepszą i ciekawszą walkę niż na meczach Ekstraklasy...

Chciałbym jeszcze przytoczyć fajną pełną statystyk z meczów stronę, której nie znałem: https://regiowyniki.pl/mecz/74454/Pilka_Nozna/Zachodniopomorskie/4_Liga/

A pod linkiem pełna galeria z meczu: GALERIA_SPORT: BIALI SĄDÓW - MECHANIK BOBOLICE | 2022/2023