WROĆ DO BLOGA

Klauzula RODO

09 listopada 2022

SPORT: POGOŃ SZCZECIN - RAKÓW CZĘSTOCHOWA | PUCHAR POLSKI 2022

Pogoń niestety już dzisiaj zakończyła swój udział w tegorocznej edycji walki o Puchar Polski sezonu 2022/2023. Wynik 0-1 wstydu nie przynosi, ale prawda jest taka, że marne to pocieszenie dla drużyny, która miała ambicje na tytuły w tym sezonie.

Wyrównany ( słaby ) mecz.

Na szczęście nie musiałem być całe 90 minut na meczu. Jak się okazało spotkanie nie tylko w pierwszej połowie było słabe i po prostu nudne. Wynik 0-1 dla Rakowa to efekt jednej udanej akcji, a w zasadzie błędu młodego bramkarza Pogoni. Już na nim psy wieszają kibice, ale uważam, że w pierwszej połowie wybronił dwie 100-procentowe okazje Rakowa.

Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa 0:1 (0:0)

Bramki 0:1 Ivi Lopez (68-wolny)

Sędziował Daniel Stefański (Bydgoszcz)

Żółte kartki Papanikolaou, Trelowski, Ivi Lopez (Raków)

Widzów 13.006

Pogoń Klebaniuk – Bartkowski (36. Stolarski), Zech, Malec, Mata (78. Borges) - Dąbrowski, Kurzawa, Kowalczyk (77. Silva), Kucharczyk, Grosicki -Zahović (63. Biczachczjan).

Raków Trelowski – Tudor, Arsenić, Svarnas - Sorescu (88. Długosz), Koczergin, Papanikolaou, Kun - Wdowiak (62. Nowak), Piasecki (81. Musiolik), Ivi Lopez.

Zapomniałem jeszcze wspomnieć o dwóch najmłodszych bohaterach moich zdjęć. Pierwszy to być może przyszła gwiazda Pogoni i reprezentacji - młodszy z braci Żuk - Miłosz niedawny piłkarz Girony i brat wirtuoza piłkarskiego z Barcelony - Michała. Drugi bohater to młody kibic Pogoni i chyba największy fan Sebastiana Kowalczyka. Jedyny pozytyw z tego meczu !

Cała galeria z meczu: GALERIA_SPORT: PP_POGON-RAKOW_2022